Operátor výroby filtrů - lehká a čistá práce pro každého! Ostrava

Plat: 22000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co od Vás potřebujeme?

aby jste se uměli soustředit na detail
drželi slovo a byli týmoví hráči
chuť do práce a pravidelnou docházku
smysl pro pořádek a detail

Nabízíme

základní mzda 19 200,- Kč + výkonnostní bonus až 3 000,- Kč
možnost záloh až 3000 Kč každý týden
100,- Kč stravenka za každou odpracovanou směnu
5 týdnů dovolené
Flexi passy v hodnotě 500,- Kč měsíčně
další seniorský příplatek až 3 000,- Kč po odpracovaném roce
můžeš využít 15 % slevu na bydlení, poskytovanou našim partnerem „Heimstaden“
zvýhodněné volání se slevou u Vodafonu (neomezené volání a SMS za 275 Kč, s neomezeným internetem za 695 Kč)

Náplň práce

čisté prostředí výrobní haly bez jakékoliv prašnosti
budete obsluhovat výrobní linku, stroje a zařízení
kontrola jakosti vyrobených filtrů
skládání jednotlivých části filtrů dohromady
třísměnný provoz s rozpisem směn týden dopředu
komunikace s nadřízenými a kolegy
udržování svého pracoviště v čistotě

Right Indicada s.r.o.

702 00 Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Václav Jureček   +420 800 203 090