Osobní Bankéř - Lysá nad Labem

Plat: 20000 - 450000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Lysá nad Labem, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máš praxi z oblasti bankovnictví, financí nebo z obchodu? Máš navíc motivaci být úspěšný a dostávat za svoji aktivitu odpovídající finanční ohodnocení? Staň se součástí našeho týmu a připoj se k bankéřům, kteří vítají naše klienty s úsměvem na tváři a pomáhají jim plnit jejich sny. Těšíme se na Tebe!
Manažer pobočky se bankovnictví věnuje již řadu let a rád ti předá své zkušenosti. Navíc tě čeká intenzivní školení, kde se naučíš jak práci v bankovních systémech, tak parametry našich produktů.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?

* Budeš v kontaktu s novými lidmi, ale budeš také poskytovat péči našim současným klientům

* Našim klientům budeš pomáhat financovat jejich potřeby a přání, ať se jedná o nový domácí spotřebič nebo rekonstrukci bytu

* Současně budeš našim klientům pomáhat spořit peníze na plnění jejich snů - tím, že jim založíš účet zcela zdarma s výběry bankomatů všech bank po celém světě nebo třeba tím, že jim poradíš, kam peníze investovat

* Jednoduše - budeš našim klientům poskytovat komplexní řešení jejich financí a budeš se o ně starat tak, aby si odnesli z návštěvy pobočky příjemný zážitek

CO K PRÁCI U NÁS POTŘEBUJEŠ?

* Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou

* Chuť pomáhat našim klientům a starat se o ně tak, aby si odnesli z návštěvy pobočky příjemný zážitek

* Plynule mluvit a psát česky, abys ses domluvil/a s našimi klienty

* Zkušenost například z obchodní pozice, z oblasti financí či přímo z bankovnictví je velká výhoda

* Živnostenský list pro zprostředkování obchodu a služeb

CO NAOPAK NABÍZÍME MY?

* Intenzivní školení a adaptační období, během kterého tě naši nejlepší specialisté proškolí, abys uměl/a vše potřebné

* Práci pod vedením pozitivního a energického manažera, který ocení, když budeš proaktivně přicházet s novými nápady a podpoří jejich zavedení do praxe

* Fixní mzdu + možnost přivydělat si zajímavou částku na provizích dle realizovaných obchodů

* Slevy u firemních partnerů

* Výhodné podmínky na bankovní produkty

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková