Technicko - obchodní referent - junior Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ vzdělání technického směru,
* praxe v oboru minimálně 3 roky na obdobné pozici,
* znalost práce na PC,
* řidičský průkaz skupiny B,
* spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost,
* flexibilitu a aktivní přístup.

Nabízíme

* práci na hlavní pracovní poměr,
* 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity,
* finanční příplatky za překročení výrobního plánu,
* stravenky bez doplatku,
* práci v moderním výrobním podniku,
* možnost firemního ubytování,
* nástupní mzda: od 26 000,- Kč; dle praxe a zkušeností s možností navýšení po zaučení.

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích

Náplň práce

* zodpovědnost za administrativní činnosti údržby (objednávky, příjemky, výdejky),
* sledování termínů revizí a jejich objednávání,
* archivace provozních deníků k zařízení,
* evidence majetku (zařazovací a vyřazovací protokoly),
* evidence ND ve skladech,
* archivace dokumentů do elektronické podoby a třídění do složek,
* specifikace ND,
* koordinace externích firem,
* jednání s dodavateli náhradních dílů, služeb a prací,
* komunikace a reporting vedení.

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Lenka Medková