Specialista zákaznické kvality-vhodné pro absolventy Jičín

Lokalita pracoviště: Jičín, Královéhradecký
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni podmínkou

* Praxe v automotive na obdobné pozici výhodou

* Výborná znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou

* Znalost FormelQ, QSB++, vzorkování k zákazníkovi v B2B-BeOn, GQTS-SQMS, VDA2, PPAP

* Ochotu učit se nové věci, flexibilitu

* Spolehlivost a pečlivost

* Vysoký stupeň zodpovědnosti

* Komunikativní, energickou osobnost

* Řidičské oprávnění sk.B

* Vhodné i pro šikovné absolventy!

Nabízíme

* Různorodou a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí

* Přátelský kolektiv

* Zajímavé finanční ohodnocení

* Kvalitní zaškolení

* 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity

* Chutné závodní stravování

* Osobnostní a odborný rozvoj

* Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí

* Spousta zábavných firemních akcí během roku

Náplň práce

* Péči o zákazníka

* Pravidelné komunikaci s našimi zákazníky

* Účasti při auditech u zákazníka

* Sledování realizace a vyhodnocení účinnosti okamžitých, nápravných i preventivních opatření týkajících se problémů s kvalitou dodávek k zákazníkovi a to v návaznosti na reklamace a upozornění od zákazníka

* Správě reklamačního systému ISQ a vyhodnocení plnění otevřených reklamací od zákazníků

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Horáková   602 620 927