Junior účetní - účtování majetku Praha 10

Lokalita pracoviště: Praha 10, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta - zavedenou obchodní společnost z oblasti telekomunikací se sídlem na Praze 10 – Záběhlice – hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici JUNIOR ÚČETNÍ – účtování majetku.

Náplň práce
• Účtování majetku
• Evidence majetku
• Podpora hlavní účetní a finančního oddělení
• Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách, auditu
• Další administrativní činnosti

Požadujeme
• SŠ vzdělání ekonomického směru
• Praxi na pozici junior účetní
• Znalost podvojného účetnictví podmínkou
• Znalost českých účetních standardů
• Praktickou znalost účetnictví
• Pokročilou znalost práce PC, zejména Excel, Word
• Přesnost, schopnost orientovat se na detail

Nabízíme
• Práci pro stabilní společnost
• Perspektivní a dlouhodobé místo
• Neformální firemní kulturu
• Přátelský kolektiv
• Lokalita pracoviště – Praha 10 – Záběhlice

V případě zájmu mi zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dagmar Palinková   727 931 009