Inspektor Kvality/sign-off operátor/voskovač - Zálohy Nošovice Ostrava

Plat: 22000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máme poslední volné místa na tyto pozice:

Inspektorka kvality
Sign - off operátor
Voskovač

Nabízíme

práci ve stabilní firmě
průměrnou hrubou měsíční mzdu 22 000 – 24 000 Kč
můžeš čekat také výrobní bonusy a 13. + 14. plat
Týdenní zálohy na mzdu do výše 3000kč
k dispozici budeš mít stravování ve firemní jídelně, kde za oběd zaplatíš okolo 30 Kč
můžeš také denně využívat kantýnu
dojíždění autobusem hrazeno v plné výši
pokud Ti záleží na pracovním prostředí a dobrých vztazích, jak s kolegy, tak s nadřízenými, pak jsi tady správně
můžeš využít 15 % slevu na bydlení, poskytovanou našim partnerem „Heimstaden“
zvýhodněné volání se slevou u Vodafonu (neomezené volání a SMS za 275 Kč, s neomezeným internetem za 695 Kč)

Náplň práce

vizuální kontrola všech lakovaných částí vozidla a karosérie
vizuální kontrola motoru vozidla a fyzická kontrola správné instalace prvků motoru a kontrolní měření všech kapalin motoru
lepení krycích fólií na kapotu a střechu vozidla
vkládání manuálů podle destinace vozidla
drobné administrativní úkony
fyzicky méně náročná práce, VHODNÁ PRO ŽENY
Práce Voskovače je fyzicky náročnější, čeká tě vždy 2 hodiny voskování a 2 hodiny méně náročné práce
nestereotypní práce, třísměnný provoz střídající se po týdnu (Ranní – Odpolední – Noční)

Right Indicada s.r.o.

702 00 Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Václav Jureček   +420 800 203 090