Inženýr kvality Čáslav

Lokalita pracoviště: Čáslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* podobnou pracovní zkušenost z výrobní firmy (zákaznická, dodavatelská či výrobní kvalita)
* analytické myšlení, komunikativnost, asertivita a zároveň prozákaznický přístup
* týmového hráče schopného s chladnou hlavou řešit stresové situace
* znalost anglického jazyka pro každodenní využití

Nabízíme

* zodpovědnou a stabilní práci u renomované firmy
* lidský přístup a příjemné pracovní prostředí i kolektiv
* možnost profesně se vzdělávat a posouvat dál
* bohatý program benefitů

Náplň práce

Pro zavedenou výrobní společnost v regionu hledáme zajímavé kandidáty na pozici inženýr kvality.
* denní kontakt se zákazníkem a řešení kvalitativních otázek
* realizace FMEA, 8D, APQP
* řešení reklamací
* spoluúčast na auditech

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martin Holata