Konstruktér Praha

Plat: 38000 - 42000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

 Dle zadání (ŽOKC nebo od vedoucího TPV) samostatně navrhuje a řeší konstrukci nových výrobků pro výrobu vzorových pracovišť, projektů nebo standardní zakázek; zpracovává kompletní výkresovou dokumentaci
 Podílí se na inovaci stávajících výrobků; připravuje průvodní technickou dokumentaci dle ISO 9001
 Dle potřeby provádí údržbu trvalé konstrukční dokumentace (konstrukční změny).
 Spolupracuje s výrobou a odd. Kvality při rozporu nebo při zjednodušení výrobní dokumentace
 Poskytuje technický servis BU,PM,ZS

Nabízíme

 Mladý a přátelský kolektiv
 Řada teambuildingů a společných aktivit
 Inovativní pracovní prostředí
 Motivující finanční ohodnocení
 Řada dalších benefitů...

Náplň práce

 Požadované vzdělání: SŠ/ SOŠ, obor: technický
 Praxe v oboru (roky): 2
 Samostatnost, důslednost
 Práce s PC (AutoCAD, SolidWorks)
 Orientace ve výkresové a technologické výrobní dokumentaci
 Komunikační schopnosti

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Bc. Jan Kalina