Senior Controller Pardubice

Plat: 50000 - 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

M/Ž, VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe v oblasti controllingu alespoň 3 roky, komunikativní angličtina slovem i písmem, odpovědnost a samostatnost, dobrá znalost práce v Excelu a
SAP FI/CO modulu podmínkou!

Nabízíme

Plat v rozmezí 50-70 tisíc (v návaznosti na zkušenosti a praxi), možnost využívat pravidelné práce z domu. Flexibilní začátek a konec pracovní doby. Vynikající dotované stravování (výběr české i mezinárodní kuchyně
včetně jídel odpovídajícím standardům zdravé výživy).
Týden dovolené navíc.
Každý měsíc finanční příspěvek do on-line systému benefitů (kafeterie) s využitím pro kulturu, sport, penzijko,.....
Proplácení přesčasů nebo náhradní volno.
Aktivní využívání angličtiny na pracovišti.
Slevy na nákup vlastního automobilu.

Náplň práce

* Zpracování ročních a měsíčních závěrek v oblasti controllingu

* Nastavení a udržování nákladovosti výrobku a následná nákladová analýza projektů / zásob

* Zpracování měsíčních výsledků hospodaření včetně identifikace a analýz rozdílů skutečných nákladů a výnosů oproti rozpočtům a prognózám

* Zpracování měsíčních a čtvrtletních prognóz vývoje

* Zpracování operativních výsledků po modelech / projektech

* Příprava podkladů pro účetnictví nákladových středisek

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28