Operátor elektr. korespon. - jen OZP v ID (4 hod./den) Roztyly Praha 4 - Roztyly

Plat: 120 - 130 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha 4 - Roztyly, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Společnost : EDM ( Entre Direct Marketing) s.r.o.
Místo pracoviště : Praha 4 - Roztyly
Mzda : 120 - 130 Kč /hod.
Pracovní poměr : Práce na zkrácený úvazek ( 20 hod.týdně)
Vzdělání : Středoškolské s maturitou
Jazyky : Čeština , AJ základy podmínkou.
Vhodné pro : OZP v ID s docházením do firmy
Druhá práce : Administrativa - IT podpora, skenování, indexace dokumentů,obsluha skenerů.

Nabízíme

Tato pozice je vymezena pro zdravotně postižené osoby v INVALIDNÍM DŮCHODU
Práce na poloviční úvazek ( 20 hod./ týden ) - Práce na směny.
Pracovní smlouva na HPP na dobu určitou , s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou.
Benefity : příspěvek na stravování, benefitní poukázky.
Pracoviště : Praha 4 - Roztyly
Nástup - výběrové řízení - červen 2021

Náplň práce

Operátor elektronické korespondence - Administrativa - IT podpora, skenování, indexace dokumentů, obsluha skenerů.

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.

Praha 9
ČR

Kontaktní osoba:
Ondřejka Stechr   773 765 545