Relationship Manager pro SME klientelu - Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- VŠ případně SŠ vzdělání ekonomického směru
- prozákaznický a proaktivní přístup
- praxe na obdobné pozici v bance nebo jiné finanční instituci
- velmi dobré analytické, komunikační a obchodní dovednosti
- praxe na pozici zaměřené na SME klienty

Nabízíme

- různorodou pracovní náplň na zajímavé obchodní pozici
- velmi dobré motivující mzdové ohodnocení rozdělené na zajímavou fixní a ještě zajímavější variabilní složku, odvíjející se od úspěšně uzavřených obchodních případů
- zaměstnanecké výhody a benefity
- pracoviště v příjemném moderním prostředí
- možnost rozvoje a vzdělávání

Náplň práce

- péče o stávající a akvizice nových SME klientů
- zjišťování a vyhodnocování finančních ukazatelů klientů
- práce na obchodním případu od A do Z
- každodenní komunikace s klienty a spolupráce s kolegy z ostatních oddělení

Peopledrive

Doksy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kozáková