Šéfkuchař Máchovo jezero (možné ubytování) 40tis fix+bonusy Praha

Plat: 40000 - 50000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do rodinné restaurace, která si zakládá na otevřeném lidském přístupu nejen k jejím zákazníkům, ale také k jejím zaměstnancům, se hledá nový člen na pozici ŠEFKUCHAŘE na Máchovo jezero!
Jste z Prahy? Nevadí! Nabízíme možnost ubytování!
- Budete vést tým 10 lidí - kuchaři, pomocná síla
- Hmotná a celková odpovědnost za chod kuchyně Vás nemine!
- Čeká Vás tvorba jídelního lístku, speciálních nabídek a denního menu
- Denním chlebem budou objednávky zboží a zajištění minimálních stavů surovin
- Kontrola docházky a plánování případných změn
- Spolupráce s hospodářem při inventurách je samozřejmostí!
- Ponesete zodpovědnost i za dodržování pravidelného úklidu v kuchyni

Nabízíme

- Máte již zkušenosti jako šéfkuchař, nebo jste již zkušený kuchař a chcete se posunout na vedoucí pozici
- Zkušenosti s vedením podřízených pracovníků velikou výhodou!
- Nesmíte se bát organizace práce a její důsledné kontroly
- Všeobecný přehled o cenách surovin podmínkou
- Neobejdete se bez smyslu pro detail
- Důraz na kvalitu a čerstvost surovin je samozřejmostí
- Budete v práci více než doma :)

Náplň práce

- Nabízíme stabilní zázemí zavedené restaurace - minulý rok byl historicky nejlepší za posledních několik let! Tento rok to vidíme stejně, možná ještě lépe!
- Možnost pracovat v turisticky oblíbené lokalitě
- Motivující platové ohodnocení ve formě fixní částka + bonusy za Food Costs
- Můžeme Vám zprostředkovat ubytování
- Nástup možný IHNED!

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá   702 029 427