Projektový manažer Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

 Kontroluje úplnost a správnost zakázek u klíčových zákazníků (přední světové automobilky). Dozoruje, nebo sám vykonává blokaci zboží do těchto zakázek
 Zastřešuje reklamace projektů a dohlíží na rozúčtování nákladů z těchto reklamací. Komunikuje s odběrateli v zahraničí a upřesňuje technické detaily
 Konzultuje technická řešení se členy týmu a pomáhá řešit nesrovnalosti ve specifikacích produktů v návaznosti na ostatní oddělení ve společnosti
 Sleduje změnová řízení a předává členům týmu podstatné informace pro jejich práci. Snaží se minimalizovat náklady spojené se změnami ve specifikaci produktů a podstatnější změny konzultuje se svým nadřízeným
 Spolupracuje s technickým úsekem společnosti a se zahraničními pobočkami při vyjasňování konstrukce a zadání atypických položek pro výrobky
 Účastní se kontrol a auditů na realizovaných zakázkách v ČR a v zahraničí, dohlíží na nápravu nedostatků a zajišťuje zpětnou vazbu

Nabízíme

 Požadované vzdělání: Minimálně SŠ/ SOŠ, ideálně VŠ
 Obor: technického směru
 Praxe v oboru (roky): 3
 Znalost AJ na komunikativní úrovni
 Práce s PC (Windows, Microsoft Office Excel, Microsoft Office Word)
 Podrobná znalost fungování IS
 Komunikační schopnosti
 Organizační schopnosti
 Řidičský průkaz skupiny B
 Samostatnost
 Ochota cestovat

Náplň práce

 Mladý a přátelský kolektiv
 Možnost cestování po Evropě
 Tvorbu vlastních projektů a spolupráce se světovými výrobci auto-moto
 Inovativní pracovní prostředí
 Motivující finanční ohodnocení
 Řada dalších benefitů...

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Bc. Jan Kalina