Projektový manažer/OZ - zdravotnická technika Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším klientem je významná společnost, která se zabývá prodejem a dodávkami zdravotnické techniky a moderních zdravotnických technologií na tuzemský trh i do zahraničí. Dle uvedených požadavků hledáme vhodného kandidáta/kandidátku.
• vzdělání VŠ, VOŠ
• znalost základní lékařské terminologie
• znalost zdravotnické přístrojové techniky
• manažerské a obchodní dovednosti
• pozitivní vztah k technice, zejména zdravotnické
• odpovědnost za výsledky
• dokonalá znalost (nativní) ČJ, dobrá znalost AJ
• časová flexibilita
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní s ochotou cestovat po celé ČR

Nabízíme

• mladý a dynamický kolektiv
• podporu vzdělávání a profesní růst
• služební automobil, notebook a mobilní telefon
• 5 týdnů dovolené
• stravenkový paušál
• nadstandardní lékařskou péči
• možnost zvýhodněného ubytování v Jizerských horách
• práci v zavedené a stabilně se rozvíjející společnosti
• velmi zajímavou činnost s nejmodernější zdravotnickou technologií
• motivační ohodnocení vázané na dosažené výsledky

Náplň práce

* zodpovědnost za prodej a přípravu projektů v oblasti dodávek souborů zdravotnické techniky
* podílet se na řízení projektů v oblasti dodávek souborů zdravotnické přístrojové techniky
* příprava materiálů pro jednotlivé obchodní případy/veřejné zakázky
* účast na produktových školeních
* účast na předváděcích akcích
* spolupráce s "projektovým" týmem : sales, servisní technici, ...
* spolupráce na prezentacích
* reporting

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová   601 556 724