Finanční účetní s roční praxí až 40 000 Kč Praha

Plat: 35000 - 40000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta pohybující se v oblasti farmacie hledáme junior účetní s ekonomickým vzděláním a roční praxí na Prahu 10.
- účtovat přijaté faktury, pokladnu a služební cesty
- evidovat materiál
- odsouhlasovat měsíční inventury
- připravovat podklady pro audit
- spolupracovat na roční závěrce a na implementaci nového ERP

Náplň práce

* adekvátní finanční ohodnocení až 40 000 Kč
* nástup možný ihned
* flexibilní pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené v roce
* stravenky
* příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
* multisport kartu
* firemní vzdělávání zaměstnanců
* motivační systém odměňování

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická   606 708 271