HR Specialist – analytika, reporting, mzdy Plzeň 1

Lokalita pracoviště: Plzeň 1, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jste HR specialista/specialistka, jehož/jejíž velká silná stránka je analytické myšlení? Práce s čísly a daty Vás baví? Máte zkušenost s přípravou podkladů pro mzdy?
Pak neváhejte a čtěte dále!
Pro úspěšnou mezinárodní výrobní společnost působící v oboru automotive hledáme HR specialistu.

Co budete mít na starost?
   •  Příprava podkladů pro mzdy, uzavírání docházky
   •  Analýza HR dat, reporting, HR controlling
   •  Tvorba HR předpisů
   •  Spolupráce na HR marketingu a developmentu

Jaký by měl být Váš profil?
   •  Máte praxi v HR alespoň 2 roky
   •  Orientujete se v zákoníku práce a mzdové problematice
   •  Domluvíte se anglicky
   •  MS Excel znáte na pokročilé úrovni
   •  Hledáme proaktivní osobnost s pozitivním mindsetem

Proč byste do toho měl/a jít?
   •  Je to příležitost posunout Vaši kariéru dál – naučíte se mnoho nových věcí
   •  Čeká vás fajn tým kolegů a příjemná, zkušená nadřízená
   •  Aktivně budete zlepšovat Vaše jazykové schopnosti v mezinárodní firmě
   •  Stanete se součástí moderní výrobní firmy
   •  Vyberete si z mnoha benefitů

Těšíme se na Váš životopis.

Klíčova slova: HR specialist, HR specialista, HR specialistka, personalista, personalistka, oddělení lidských zdrojů, human resources, zákoník práce, pracovní právo, labor law, labor code, mzdy, salaries, angličtina, english, němčina, german, HR reporting, HR IS, HR dokumentace, personální dokumenty, personal documents, documentation, automotive, výroba, production, výrobní firma, mezinárodní prostředí, international environment, Plzeňský kraj

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Šerá