Klientský poradce Trutnov

Plat: 25000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Trutnov, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

PŘIDEJ SE K NÁM!

Láká Tě práce na bankovní pobočce? Nebo už praxi z oblasti bankovnictví či financí máš? Využij svých znalostí nebo motivace a staň se součástí našeho týmu. Manažer pobočky se bankovnictví věnuje již řadu let a rád ti předá své zkušenosti. Navíc tě čeká intenzivní školení, kde se vše potřebné naučíš. Budeš pracovat v týmu bankéřů, kteří vítají naše klienty s úsměvem na tváři a pomáhají jim plnit jejich sny.

Chceš se přidat? Tak klikni na tlačítko „Odpovědět“ a staň se součástí banky pro ty, kteří chtějí víc! Těšíme se na tebe.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?

* Budeš v kontaktu s novými lidmi, ale budeš také poskytovat péči našim současným klientům. Nebudeš čekat, až dorazí na pobočku sami, ale budeš je také sám proaktivně oslovovat

* Našim klientům budeš pomáhat financovat jejich potřeby a přání, ať se jedná o nový domácí spotřebič nebo rekonstrukci bytu

* Současně budeš našim klientům pomáhat spořit peníze na plnění jejich snů - tím, že jim založíš účet zcela zdarma s výběry z bankomatů všech bank po celém světě; nebo třeba tím, že jim poradíš, kam peníze investovat

* Jednoduše - budeš našim klientům poskytovat komplexní řešení jejich financí a budeš se o ně starat tak, aby si odnesli z návštěvy pobočky příjemný zážitek

CO K PRÁCI U NÁS POTŘEBUJEŠ?

* Minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou

* Chuť pomáhat našim klientům

* Plynule mluvit a psát česky, abys ses domluvil/a s našimi klienty

* Zkušenost například z obchodní pozice, z oblasti financí či přímo z bankovnictví je velkou výhodou, stejně jako odborná certifikace ČNB

CO NAOPAK NABÍZÍME MY?

* Intenzivní školení a adaptační období, během kterého tě naši nejlepší specialisté proškolí, abys uměl/a vše potřebné

* Práci pod vedením pozitivního a energického manažera, který ocení, když budeš proaktivně přicházet s novými nápady a podpoří jejich zavedení do praxe

* Fixní mzdu + možnost přivydělat si zajímavou částku na provizích

* Slevy u firemních partnerů

* Výhodné podmínky na bankovní produkty

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková