Osobní bankéř pro pobočku svitavy (I pro absolventy)

Plat: 20000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Svitavy, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

HLEDÁME KANDIDÁTA S OBCHODNÍM ZAMĚŘENÍM!

Zajímá tě oblast financí a rád/a bys pracoval na bankovní pobočce UniCredit Bank? Skončil jsi školu a hledáš svůj profesní směr?
Máš rád/-a kontakt s lidmi a zároveň Tě baví i obchod? Nelpíme na zkušenostech z bankovnictví, hledáme kandidáta s potenciálem a hlavně s motivací být úspěšný.
Chceš se k nám přidat? Tak klikni na tlačítko „Odpovědět“ a staň se součástí banky pro ty, kteří chtějí víc! Těšíme se na tebe.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?

* Budeš v kontaktu s novými lidmi, ale budeš také poskytovat péči našim současným klientům

* Postupně Tě naučíme nabízet našim klientům bankovní produkty jakou jsou běžné účty, spotřebitelské úvěry, hypoteční úvěry, investice nebo pojistné produkty

* Budeš mít na starosti administrativu na pobočce

CO K PRÁCI U NÁS POTŘEBUJEŠ?

* Mít minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou

* Motivaci a chuť učit se a být úspěšný

* Cit pro jednání s různými typy klientů a prozákaznický přístup

* Vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ

CO NAOPAK NABÍZME MY?

* Intenzivní školení a adaptační období, během kterého tě naši nejlepší specialisté proškolí, abys uměl/a vše potřebné

* Práci pod vedením pozitivního a energického manažera, který ocení, když budeš proaktivně přicházet s novými nápady a podpoří jejich zavedení do praxe

* Fixní mzdu + měsíční a kvartální odměny

* Výhodné podmínky na bankovní produkty

* Práce na HPP na dobu neurčitou s nástupem ihned

* Přátelský kolektiv a know-how těch nejúspěšnějších

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková