Hlavní účetní pro závod v Německu (se znalostí AJ) Hradec Králové

Plat: 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření, předchozí praxe na obdobné pozici podmínkou, zkušenost s účetnictvím ve výrobní společnosti výhodou, velmi dobrá znalost účetní agendy, běžná orientace v daňové legislativě;

* znalost AJ na úrovni minimálně B2 podmínkou, NJ výhodou

* analytické myšlení, pečlivost

* výborná znalost Excelu

* zkušenosti se systémem SAP výhodou

Nabízíme

* finanční ohodnocení cca od 40tis. Kč

* roční bonus v případě splnění cílů divize

* práce v úspěšné nadnárodní společnosti

* odborná školení a možnost dalšího vzdělávání

* 5 týdnů dovolené

* další benefity zaměstnaneckého programu firmy

Náplň práce

* zpracování kompletní účetní agendy společnosti

* spolupráce na metodickém řízení

* vedení týmu účetních

* optimalizace účetních procesů a zpracování účetních závěrek

* spolupráce se zahraničními pobočkami

* účtování IFRS

* příprava podkladů pro audit a s tím spojená komunikace

* komunikace s místními úřady v případě auditu

* zpracování daňové agendy

* kooperace s externími daňovými poradci

* úzká spolupráce s ostatními odděleními napříč společností

* spolupráce s nadřízeným na reportingu

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052