Obsluha montážní linky, náborový příspěvek 30.000,-Kč, ubytování Lanškroun

Lokalita pracoviště: Lanškroun, Pardubický
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Manuální zručnost
• Ochotu pracovat ve směnném provozu
• Dodržování pracovních postupů
• Perfektní docházku, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

* Hodinová mzda 125,- Kč + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30.000,- Kč

* Příplatek za práci odpoledne 20,- Kč/ hod

* Příplatek za práci v noci 40,- Kč/hod

* Motivační odměna 14.000,- / rok

* Příspěvek na dovolenou 30% z hrubé mzdy

* Příspěvek na Vánoce 30% z hrubé mzdy + další bonusy

* Týdenní zálohy

* Místo výkonu práce Svitavy, Lanškroun

Náplň práce

• Jednoduchá obsluha strojů a výrobních linek
• Kontrola kvality dle daných směrnic

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Drechslerová   +420 773 777 193