Rozpočtář/rozpočtářka Praha

Plat: 42000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co očekáváme?
• Dobrou práci – splnění domluvených termínů a kvalita jsou jasným ukazatelem
• Včasné dodání všeho, co si domluvíme
• Vzájemnou komunikaci - mezi jednatelem, kolegy a zákazníky

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?
• Být platným členem týmu ve firmě, která dosahuje úspěchů (a že jsou za námi vidět!)
• Reálnou podporu celé firmy a možnost říci si kdykoli o pomoc
• Respektování vašich potřeb – způsob práce, který bude vyhovovat vám a zároveň budou pravidla domluvena s majitelem firmy
• Práci v čase, který si domluvíme (možnost i home office a pružnou pracovní doba)
• Práci v již vytvořených excelových tabulkách rozpočtů, doplňování měrných jednotek a jednotkových cen
• Práce v rozpočtovém programu Kros
• Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům

Náplň práce

Pokud jste na tom podobně, pokud máte zálibu v práci s čísly, s excelem a jste ještě se svojí prací spokojeni a pokud:
• Se orientujete ve stavebnictví – zejména jste znalá/znalý přípravou nabídky rozpočtů
• Vás baví zúčastňovat se obchodních jednání a připravovat tendry – pak se nám ozvěte!

Lidé a Příležitosti s.r.o.

130 00 Praha 3
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227