Obsluha strojů - 32.000, nástup ihned, navyšování mezd Stříbro

Plat: 32000 - 32500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Stříbro, Plzeňský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme uchazeče, kteří mají vystudovanou střední školu nebo učiliště s technickým zaměřením, pokud máte praxi jako obsluha CNC strojů, NC strojů, vstřikolisů apod., budeme za to jedině rádi.

Nabízíme

- smlouva na dobu neurčitou s nástupem přímo do kmene

- základní mzdu 24.000, s příplatky +- 32.000

- příplatky nad rámec zákona: práce v noci - 25%, práce o víkendu 30%, práce ve svátek 200%

- měsíční bonus 10% ze mzdy

- půlroční bonusy 12.000

- příspěvek na dopravu 3Kč/km

- příspěvek na penzijní připojištění

- stravenky 120 Kč

- po 1 roce 8.000 bonus

- týden dovolené navíc

- možnost kariérního růstu a pravidelné navyšování mzdy

Můžeme toho nabídnout spoustu a rádi svoje zaměstnance za vykonanou práci odměníme. Jestli vám nabídka vyhovuje, zavolejte nám na tel. číslo 777 356 244 nebo odpovězte prostřednictvím formuláře níže.

Náplň práce

Hledáme profíky na obsluhu strojů, kteří se chtějí v profesi stále zdokonalovat. Pracujeme na plně automatických linkách s novými stroji a proto je potřeba se stále učit něco nového.

Sídlíme ve Stříbře a proto hledáme kandidáty, kteří jsou z okolí a nebo jsou ochotni dojíždět. Za dojíždění od nás dostanete samozřejmě i příspěvek.

Pracovní doba je 12 hodinová (krátký/dlouhý týden)

Vhodné i pro absolventy!

Quanta Human Resources CZ s.r.o.

Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Josef Albl   777 356 244