IT Business Analytik – nový IS Praha 5

Lokalita pracoviště: Praha 5, Hlavní město Praha
Vloženo před 26 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším dlouholetým klientem je stabilní, mezinárodní společnost, která se věnuje financování a leasingu. Hledá se IT Business Analytik – nový IS.

Ideální kandidát by měl mít zkušenost s vytvářením zadání pro nový projekt, s úpravou existujícího řešení nebo s popisem změnového požadavku v rámci rozběhnutého projektu, pokročilou angličtinu a chuť pracovat pro společnost, patřící v oboru ke špičce. Pokud splňujete výše uvedené a zareagujete na tento inzerát, připravíme Vás tak, abyste měli šanci uspět.

Pracovní náplň

· Práce na mezinárodním projektu se zahraničním dodavatelem

· Zpracování všech zákaznických požadavků pro konkrétní projekt nebo projekty zákazníka.

· Spolupráce s obchodními útvary na sběru požadavků a identifikace potřeb vývoje systémů, ověřování obchodních přínosů a analyzování dopadů do procesů a funkcí systému

· Zajištění kvality, srozumitelnosti a strukturovanosti finálních obchodních požadavků

· Komunikace s uživateli systémů za účelem popisu, pochopení požadavků na změny funkčností a konzultací návrhů jejich řešení

· Vytváření úvodních a detailních specifikací pro změnu systémů, spoluprace na úrovni projektových týmů v roli byznys analytika projektu

· Zajištění školení zákazníka (interní, externí)

· Podílení se na funkčních testech aplikace

Požadujeme

· 4+ let zkušeností na podobné pozici

· Schopnost rychle pochopit potřeby zákazníka, zpracovat je do písemné formy srozumitelné zákazníkovi a zároveň pro následnou práci, samostatně navrhnout vzhled a chování nového informačního systému a definovat jeho vztahy k jiným IS.

· Pokročilou AJ vzhledem k pravidelné komunikaci se zahraničím

· Zkušenost s vytvářením technických dokumentů a funkčních analýz srozumitelných laikovi

· Znalost UML metodiky, znalost SPARX EA nástroje výhodou

· Samostatné vedení řízení komunikace včetně řízení porady a brainstormingového setkání

Nabízíme

· Stabilní zázemí středně velké, pohodové firmy

· Samostatnost, zodpovědnost v rámci dané pozice

· Dlouhodobé projekt

· Aktivní vzdělávání

· Možnost homeoffice po zapracování

· Skvělý balíček benefitů: 5 týdnů dovolené, 5 dny sickdays, výhodný mobilní tarif, slevy na produkty v rámci společnosti, jazykové kurzy, závodní stravování, Multisport, Cafeteria, roční bonus

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dagmar Palinková   727 931 009