Specialista leasingu - financování dealerské sítě Praha 5

Lokalita pracoviště: Praha 5, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro finanční společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Key account manager - financování dealerské sítě.

Ideální kandidát by měl mít obchodní zkušenosti z oblasti financování, nejlépe z leasingu, znalost finančních produktů, středně pokročilou AJ a chuť pracovat pro společnost, patřící v oboru ke špičce. Pokud splňujete výše uvedené a zareagujete na tento inzerát, připravíme Vás tak, aby jste měli šanci uspět.

Náplň práce
• péče o stávající business partnery z pohledu financování
• prodej finančních produktů, optimalizace prodeje, odpovědnost za finanční limity dealerů
• příprava smluvních dokumentů, nabídek klientům
• aktivní spolupráce s business partnery v terénu (20 % času), zbytek pak práce v kanceláři
• úzká kooperace s interními finančními odděleními
• související administrativa a reporting

Požadujeme
• SŠ/VŠ (ideálně ekonomického nebo technického směru)
• AJ středně pokročilá
• zkušenosti na obdobné pozici v oblasti financování jsou NUTNOSTÍ
• obchodní dovednosti a znalosti v leasingovém trhu velkou výhodou
• komunikační dovednosti
• vysoká aktivita, zaměření na výsledky a spolehlivost
• ochota cestovat
• znalosti MS Office na pokročilé úrovni

Nabízíme
• stabilní zázemí významné nadnárodní společnosti
• zaběhlý tým a portfolio klientů
• čtvrtletní a roční bonusy navázané na týmovou a individuální výkonnost
• další firemní benefity
• nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dagmar Palinková   727 931 009