Administrativní pracovník v call centru – zkrácený úvazek Praha 5

Lokalita pracoviště: Praha 5, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta stabilní, mezinárodní společnost, která se věnuje financování a leasingu. Hledáme zkušeného ADMINISTRATIVNÍHO PRACOVNÍKA v call centru – ZKRÁCENÝ ÚVAZEK.

Pracovní náplň

* Komunikace se zákazníky

* Příprava nabídek

* Příprava smluv

* Práce v interním systému

* Komunikace napříč společností

* Potřebná administrativa

Požadujeme

* SŠ vzdělání s maturitou

* Profesionální přístup

* Výborné komunikační schopností

* Znalost práce na PC

* Pozitivní přístup

* Obchodního ducha

* Organizační schopnosti

Nabízíme

* Stabilní zázemí středně velké, pohodové firmy

* Zkrácený pracovní úvazek – 20 – 30 hodin/týden

* Motivující příjem

* Aktivní vzdělávání

* Skvělý balíček benefitů

* Lokalita pracoviště Praha 5

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dagmar Palinková   727 931 009