Seřizovači (vstřikolis či montážních linek) - Velká Bíteš

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Velká Bíteš, Jihomoravský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Základní znalost práce na PC,
Praxi v oboru seřizovače
Praxi v oboru a zkušenosti se vstřikolisovacími stroji a formami výhodou (není podmínkou v případě pozice seřizovače montážních linek),
pracovitost, zodpovědnost, flexibilitu,
manuální zručnost

Nabízíme

Příjemné a čisté pracovní prostředí,
uděláme si na Vás čas a dobře Vás zaučíme,
výplata Vám přistane vždy včas na účtu,
13. mzda vyplácená v prosinci,
14. mzda – letní bonus vyplácený v červenci,
výkonnostní bonusy 25 – 50%,
25 dní dovolené,
širokou nabídku benefitů dle vlastního výběru – tzv. cafeterie,
odměny k narozeninám a pracovním výročím,
vždy včas zaplacené přesčasy,
dotované stravné (obědy za 39 Kč) – výběr z 5 jídel, nová jídelna, doplňkový prodej,
příspěvek na dojíždění až do výše 2 080 Kč (dle km od zaměstnání),
firemní svozové autobusy ze 3 směrů – Ivančice, Třebíč, Bystřice nad Pernštejnem,
firemní akce pro zaměstnance,
volat za zvýhodněné tarify aj.
Máme možnost zprostředkovat ubytování nedaleko místa pracoviště na blízké ubytovně.

Náplň práce

Pro společnost, která se zabývá výrobou dílů pro automobilový průmysl prestižních automobilových závodů jako BMW, VW, Ford aj. hledáme zaměstnance v oboru:

Seřizovači vstřikolisu
Seřizovači montážních linek

Pracovní náplň:
Vyměňovat formy,
připravovat lisy a zařízení na provoz,
seřizovat parametry lisovacích strojů,
provádět servisní činnosti,
spolupracovat s oddělením kvality a nástrojárny,
sledovat zmetkovitost aj.

Lead - Project Advices s.r.o.

Dobrá
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Petra Tejnorová