Manažer logistiky pro kosmetickou firmu až 80 000 Kč Praha

Plat: 75000 - 80000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro úspěšnou mezinárodní kosmetickou společnost s výborným kolektivem a skvělou firemní kulturou hledáme člověka na pozici:

Manažer logistiky / Senior logistik
Budete zodpovědný/á za řízení, plánování a koordinaci vedení skladové evidence, forecasty, objednávky zboží, reportování a kontrolu expirací výrobků.
Budete objednávat zboží ze zahraničí a zajišťovat požadované množství a kontrolu zásob výrobků na skladě pro Česko a Slovensko.
Budete koordinovat práci pracovníků v externím skladu a dohlížet na jejich řádné vykonávání práce.

Nabízíme

5-letou praxi z logistiky
Plynulou AJ
Zkušenosti s řízením skladu
Dobrý Excel
Vlastnosti jako jsou komunikativnost, proaktivnost a diplomacie
Zkušenost s JDE systémem - VÝHODOU

Náplň práce

Dobré finanční ohodnocení - až 80 000 Kč dle PROFILU
Smlouvu na rok a poté na neurčito
Zázemí mezinárodní a především stabilní firmy
Příjemnou firemní kulturu
Skvělý kolektiv
Nástup: 1.5.2021 popř. dříve
Příspěvek na multisport kartu
Příspěvek na MHD
Hrazené životní pojištění
Stravovací kartu
5 týdnů dovolené
5 sick days
Slevy na produkty
Zaměstnanecké balíčky
Firemní teambuildingové akce

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická   606 708 271