Obsluha CNC strojů Jablonec nad Nisou

Lokalita pracoviště: Jablonec nad Nisou, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SPŠ strojní, nebo SOU (obráběč kovů, nástrojař)
Minimálně 2 roky praxe v obsluze CNC
Znalost programování CNC stroje
Znalost systému Heidenhain iTNC530 nebo Siemens Sinumerik 840D
Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

Perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností
Práce na plný úvazek
Nástup možný ihned/dle dohody
Odpovídající finanční ohodnocení
Podnikové stravování, příspěvek na stravování
Zaměstnanecké tarify s možností levného volání a využití datových tarifů
Zvýhodněné bankovní služby
Další firemní benefity

Náplň práce

Obrábění dílů dle výkresové dokumentace
Upnutí a vyrovnání obrobku
Seřízení stroje

TEDOM a.s.

195
674 01 Výčapy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Klára Poláková