Technik automatizace Nýrsko

Plat: 25000 - 42000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nýrsko, Plzeňský
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Potřebujete:

- rozumět technické dokumentaci, výkresům

- vyhlášku 50, ideálně §5

- řidičský průkaz skupiny B

Hledáme osobnost, která:

- je samostatná

- je prakticky smýšlející

- má chuť zlepšovat výrobní procesy

- umí fungovat v týmu, i jako individualista

Nabízíme

Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce

Náplň práce

Co je náplní práce:

- jedna část je dokumentační (zpracování návodek, instrukcí, technické dokumentace, předpisů, protokolů o vadách apod.)

- druhá část je technická (přejímka technologií, nástrojů, ověření způsobilosti výrobních prostředků, řešení technických problémů, apod.)

- třetí částí je spolupráce s ostatními odděleními (nástrojárna, výroba, a další)

OKULA Nýrsko a.s.

Klostermannova 53
Nýrsko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Jandová