Prodejce (kamenivo) Pardubice okolí

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice okolí, Pardubický
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Ž/M, SŠ, praxe na podobné pozici, příjemné vystupování, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, uživatelsky počítač (výhodou práce se skladovým nebo účetním programem), ochota pracovat od 6ti hodin ráno (do 14.30), nástup co nejdříve!

Nabízíme

Příjemná práce v menší rodinné firmě, kde na každém záleží. Zapracování, seznámení se sortimentem (cca 10 položek), přátelské prostředí a milí kolegové. Plat 25 tisíc btto v nástupu, po zapracování navýšení na 30 tisíc. Příspěvky na obědy a životní pojištění. Nástup možný ihned!

Náplň práce

Komunikace se zákazníky, příprava objednávek, zpracování dokladů (dodací listy, faktury), kontrola stavu zásob, pomoc při inventurách

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28