Kvalitář/ka - auto-moto - základní mzda 27.400 CZK + další Milovice

Plat: 27400 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Milovice, Středočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

min. SŠ vzdělání, zkušenosti ve výrobní či auto-moto vítány, zkušenosti v oblasti kvality vítány, ochota práce ve směnném provozu - 3 směny R/O/N

Nabízíme

Příjemné a stabilní zázemí menší výrobní automotive firmy
Příspěvek na stravování ve formě paušálu
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Pololetní bonusy
Čtvrtletní bonus za splnění 100% docházky

Náplň práce

Provádění vstupních, procesních a výstupních kontrol
Ověřování rozměrových a vizuálních charakteristik při vstupní, procesní a výstupní kontrole
Označování a ukládání neshodných dílů do blokačních zón
Skladování a evidence neshodných dílů
Budete pracovat se čtečkou, kontrolovat povrchy dílů, škráby, přeměřovat, pracovat s veškerými nástroji výrobní kvality

Comac jobs Ostrava

Těrlicko
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jitka Poláková