Manažer stavební výroby Brno

Plat: 60000 - 110000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Vzdělání VŠ stavební obor
- Autorizace – inženýr - pozemní stavitelství
- 5 let zkušeností, praxe ve vedoucí pozici v oboru stavebnictví v oblasti bytové, občanské výstavby v soukromém nebo státním sektoru
- Ekonomické chápání, zkušenosti s hledáním úspor, ekonomických analýz, optimalizací procesů a nákladů
- Zkušenosti s řízením realizací staveb
- Znalost cizího jazyka není požadována
- Ochota cestovat, ŘP B – aktivní řidič
- Uživatelská PC zkušenost a zkušenost s prací se softwarem Microsoft

Nabízíme

- Atraktivní mzda + odměny na základě dosažených výsledků
- Auto i k soukromým účelům
- Stravenková karta
- Roční navýšení mzdy
- Dovolená 4 týdny
- Životní pojištění
- V neposlední řadě – dlouhodobá a perspektivní práce pro renomovanou společnost

Náplň práce

- Vedoucí stavební výroby bude zodpovědný za realizaci bytové a občanské výstavby – hrubé stavby v rámci ČR, převážně v Jihomoravském kraji
- Bude lídrem a technickým poradcem pro 8 stavbyvedoucích, 20 stavebních techniků, 4 přípraváře a 50 stavebních pracovníků
- Přímým nadřízeným bude ředitel stavební výroby
- Provádí kontrolu plnění harmonogramů realizací staveb, dohlíží na včasnost a plynulost realizací staveb
- Předvídá a plánuje využití lidských zdrojů
- Hledá úspory, řeší krizové situace
- Provádí částečnou kontrolní činnost na stavbách (BOZP) a včasné provádění školení BOZP zaměstnanců, účastní se kontrolních dnů
- Je kontaktní osobou pro investory a dodavatele
- Hlídá včasnost fakturací a plateb
- Cestuje nejčastěji v rámci JM kraje, předpokládaný strávený čas na stavbách a v kanceláři 50:50 pracovního času

Pavlína Coufalová

Brno-Líšeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Sedláčková   777013379