Stavbyvedoucí TZB Karlovy Vary

Lokalita pracoviště: Karlovy Vary, Karlovarský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ/VŠ stavební, technické
praxe na stejné pracovní pozici nejméně 3 roky
znalost příslušné legislativy a norem
znalost MS Office, Autocad výkresy
ochotu cestovat v rámci ČR

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti s mezinárodním zázemím, na trhu v ČR od roku 2003
zajímavé finanční ohodnocení
firemní benefity (příspěvek na stravování, volnočasové aktivity, penzijní připojištění, sick days)
5.týden dovolené
podpora firemního vzdělávání
služební vůz i k soukr. využití v době místa výkonu práce na zakázce
ubytování v místě projektu
mobilní telefon,notebook

Náplň práce

koordinace prací TZB zhotovitelů
kontrola BOZP, kvality prováděných prací
přebírání prací zhotovitelů
účast na výběru zhotovitelů
účast na přípravě výběrových řízeních

Kajima Czech Design and Construction s.r.o.

Praha 6
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ilona Dufková