Skladník, řidič VZV - 8 hod směny Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- jste ochotný/á pracovat na 8 hod směny ranní, odpolední a noční
- zkušenosti ze skladu a průkaz na VZV pro Vás budou výhodou
- nebojíte se výšek, občas bude potřeba trávit chvíli i v nich

Nabízíme

- pracovat budete na 8hodinsmlouvu rovnou na dobu neurčitou
- směnnový kalendář na půl roku dopředu
- každý měsíc vám nahrajeme 33 Kč na vaši elektronickou stravenkovou kartu za každou odpracovanou směnu
- příspěvek do Cafeterie 3000 Kč za rok, který můžete využít na nákup v lékárně, optice, nebo na různé zážity dle vyšeho výběru
- na načerpání energie vám dáme celkem 5 týdnů dovolené
- navíc můžete využít výhodné mobilní tarify, přispějeme vám na penzijní připojištění a mnoho dalšího

Pošlete nám svůj životopis ještě dnes a nastartujte svou kariéru u nás.

Náplň práce

- pracovat budete na 8hodinové směny. Ranní, odpolední, noční. Vždy po týdnu
- budete kontrolovat materiál a zaskladňovat jej do regálů
- obsluhovat vysokozdvižný vozík a scanner
- fyzicky manipulovat s materiálem

Jusda Europe s.r.o.

532 01 Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Císařová   605 786 097