Terénní sociální pracovník pro osoby bez přístřeší Praha

Plat: 28000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vzdělání: VOŠ/VŠ v oboru sociální práce (nebo příbuzný obor dle Zákona č. 108/2006 Sb.)
Vysoká odolnost vůči stresu, profesionální zvládání krizových situací
Schopnost empatie, komunikativnost
Znalost práce na PC
Trestní bezúhonnost
Dobrý zdravotní stav
Schopnost týmové i samostatné práce, organizační schopnosti, časová flexibilita
Dobrá znalost Prahy
Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

Zajímavé platové ohodnocení
Sick days
5 týdnů dovolené
Stravenky
Možnost osobního a profesionálního rozvoje
Příspěvek na vzdělávání
Pracovní poměr: HPP, úvazek 1,0
Nástup:dohodou

Náplň práce

Terénní sociální práce s osobami bez přístřeší
Odborné sociální poradenství osobám bez přístřeší v jejich přirozeném prostředí
Vyhledávání a mapování lokalit se zvýšeným pobytem osob bez přístřeší
Řešení sociálně-právních a sociálně-zdravotních problémů osob bez přístřeší
Opatření v oblasti prevence bezdomovectví
Zpracovávání agendy, metodik a vedení evidencí související s výkonem práce

Centrum sociálních služeb Praha

Žilinská 2769/2
Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Kollárová   734765554