Sociální pracovník/pracovnice Azylového domu Šromova Praha

Plat: 28000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VOŠ, VŠ v oboru sociální práce, sociální pedagogika a příbuzných oborů dle zákona č. 108/2006 o soc. službách.
Psychickou odolnost vůči stresovým situacím.
Empatii, spolehlivost, rozhodnost, flexibilitu.
Znalost problematiky sociálních dávek.
Znalost práce v programu eQuip výhodou.
Trestní bezúhonnost.

Nabízíme

HPP uvazek 1,0
Místo výkonu práce: Praha, Černý Most
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na vzdělávání
Nástup: dohodou

Náplň práce

Poskytování sociálně-právního poradenství.
Pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů, pomoc při obstarávání osobních záležitostí. Jednání se zájemci o službu a uzavírání smluv se zájemci službu.
Individuální plánování a práce s klientem, zprostředkování návazných služeb.
Vykonávání analytické, koncepční a metodické činnosti v individuální a skupinové práci s klientem.
Komunikace se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu uživatelů služby.
Administrativní činnosti.

Centrum sociálních služeb Praha

Žilinská 2769/2
Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dana Kollárová   734765554