Zahradník - vedoucí realizační skupiny Středočeský kraj

Plat: 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Středočeský kraj, Středočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• praxe nebo min. odborné vzdělání - podmínkou
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• práce na HPP ve stabilní společnosti, která se může pochlubit svými výsledky, má schopný tým lidí a spravedlivé odměňování
• podílení se na nejvýznamnějších projektech v oboru
• nástupní mzda od 35 000 Kč

Místo práce: Středočeský kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 18. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je zahradnická společnost OK GARDEN s.r.o. specializující se na realizaci významných zahradnických projektů pro veřejnou správu a stavební společnosti po celé ČR. Například městské a zámecké parky, biokoridory, aleje, biocentra, zelené střechy, zeleň v intravilánu i extravilánu, zahrady na klíč aj.

Náplň práce:
• samé zajímavé projekty, které ocení i další generace
• vedení kolektivu pracovníků na zakázkách
• práce s projektovou dokumentací
• komunikace s vedením stavby
• odborné zahradnické práce
• vedení stavebního deníku
• koordinace prací a dodávek
• kontrola subdodávek
• práce v terénu
• máme rádi vůdce, kteří mají skvělou vizi, účel a významné cíle

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719