Míchač směsí - skladník Lanžhot

Plat: 20000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Lanžhot, Jihomoravský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- fyzická zdatnost - vhodné POUZE pro muže, dobrý zdravotní stav
- technické a logické myšlení
- vzdělání nebo praxe v chemickém průmyslu velkou výhodou
- odolnost vůči stresu, flexibilita, pečlivost a odpovědnost
- oprávnění a praxe při práci s VZV
- řidičský průkaz sk. B
- Nástup možný ihned, případně dohodou

Nabízíme

- prémie 0-100%
- stravenky
- výrobky společnosti každý měsíc zdarma
- práce na hlavní pracovní poměr, na dobu neurčitou, 3 měsíce zkušební lhůta

Náplň práce

- míchání práškových a tekutých směsí podle technologického postupu
- příjem surovin, obalů, náhradních dílů
- naskladňování surovin, obalů do výroby, příjem na sklad po výrobě
- naskladňování hotových výrobků před expedicí
- nakládka kamionů při expedici

CHEMTAS a.s.

Břeclav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marie Tomková