Nová místa ve výrobě až 30 000 Kč,13.,14.plat,nástup ihned Frýdek-Místek

Plat: 22000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Frýdek-Místek, Moravskoslezský
Vloženo před 23 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Manuální zručnost
Ochotu pracovat v třísměnném provoze
Zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

Stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
V případě spokojenosti možnost přesun do kmenového stavu
TÝDENNÍ ZÁLOHY
Průměrný výkonnostní bonus: 2 340 Kč
Měsíční mzda se pohybuje v rozmezí 28 000 - 30 000 Kč
Příplatek za přesčas: 25%
Příplatek za noční: 12%, Sobota: 12%, Neděle: 12%
13. a 14. plat
Bonusy za mimořádné víkendové směny: 600Kč ranní a 800Kč odpolední
Bonus za dopravu na víkendovou směnu: 306 Kč
Nástup možný ihned

Náplň práce

Přijmeme pracovníky na obsluhu linky na kompletní výrobu automobilových sedadel. Pozice se po zaučení střídají a práce tak není monotónní.

Nošovice (okres Frýdek - Místek, skvělá dopravní dostupnost z Ostravy, Frýdku - Místku a Českého Těšína)

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Zahradníková   +420 773 740 251