Seřizovač Pardubice okolí

Plat: 26000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Pardubice okolí, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

M/Ž, SOU strojní nebo elektro, praxe v oboru, ochota pracovat ve směnném nebo nepřetržitém provozu, spolehlivost, uživatelsky PC

Nabízíme

26 tisíc základní plat k tomu zákonné příplatky za směnnost + placené přesčasy, možnost dalšího růstu - profesního ale i kariérového (kdo je šikovný a pracovitý, posouvá se dál), široká škála firemních benefitů - kafeterie, výběr z několika druhů jídel, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky, přátelský kolektiv, velmi čisté prostředí

Náplň práce

Zajištění plynulého provozu strojního zařízení, kontrola funkčnosti zařízení,
v případě potřeby výrobní operace na lince dle pracovních instrukcí a dle pokynů vedoucího,
pravidelné opravy a údržba stanovených zařízení,
zaškolování operátorů, vedení operátorů, dohled nad prováděním prací dle pracovních pokynů,
reporting nadřízenému

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28