Nová místa ve výrobě pro muže i ženy - benefity - bonusy - Brno

Plat: 23000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 23 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SOU/SOŠ - výuční list
Výhodou zkušenosti ve výrobě, ale ne podmínkou
Spolehlivost a manuální zručnost
Zaslání CV

Nabízíme

Průměrný výdělek 26 000 Kč
NÁSTUP ROVNOU DO KMENE
Příplatek za odpolední a noční 1 000 - 1 500 Kč
Variabilní složka 11% fixní mzdy
Nástupní bonus 5 000 Kč po skončení zkušební doby
Příspěvek na penzijní připojištění až 500 Kč/měsíc
5 týdnů dovolené
Až 4 SIM karty s výhodným tarifem od T-Mobile
Kantýna s dotovaným stravováním (jeden oběd Vás vyjde cca na 30Kč)
Edenred benefit karta
Firemní společenské akce, včetně sportovních aktivit
Finanční odměny při životních jubileích a za doporučení kandidátů
Doprava z centra a okolí ZDARMA (CTP autobus)

Náplň práce

Práce u výrobní linky, obsluha strojů
Kontrola kvality zhotovených kusů

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Zahradníková   +420 773 740 251