Vedoucí střediska CIT PLZEŇ

Lokalita pracoviště: PLZEŇ, Plzeňský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do našeho provozního úseku do střediska, které se zabývá přepravou hotovosti a cenin, hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pracovní pozici

VEDOUCÍ STŘEDISKA CIT PLZEŇ

Požadujeme:
• Min. SŠ vzdělání
• Předchozí praxe na podobné pozici minimálně 3 roky
• Zkušenosti s organizováním a plánováním přeprav výhodou
• Zkušenosti s vedením menšího týmu
• Uživatelská znalost práce na PC /MS Office /
• Zbrojní průkaz /lze získat během zkušební doby/
• Organizační schopnosti, samostatnost a příjemné vystupování

Nabízíme

• Dlouhodobou spolupráci ve stabilní nadnárodní společnosti
• Zajímavou a odpovědnou práci
• Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod
• 4 týdny dovolené + 1 týden benefit dny
• Příspěvek na stravu v hodnotě 110 Kč formou stravenek
• Motivující mzdové ohodnocení
• Notebook, mobilní telefon a služební vozidlo
• Místo výkonu práce Plzeň
• Nástup možný ihned nebo dle dohody

Náplň práce

• Odpovědnost za řízení střediska Plzeň
o Provozní řízení střediska a dodržování bezpečnostních standardů
o Finanční rozpočet / náklady, fakturace/
o Odměňování zaměstnanců
• Vedení svěřeného týmu 30ti zaměstnanců
• Jednání a komunikace se zákazníky a úřady
• Vyřizování stížností a reklamací
• Řešení běžné denní agendy
• Spolupráce a komunikace s kolegy napříč společností

Loomis Czech Republic a.s.

Praha 9
Česká republika

Kontaktní osoba:
Šárka Kučerová   731 143 552