Specialista veřejných zakázek (referent maj.správy) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Lokalita-pracoviště
Praha 4, Čerčanská 12, Generální ředitelství

Koho hledáme a co tím získáte?
Do oddělení kontroly veřejných zakázek, přímo u metra Kačerov, hledáme posilu s velkou chutí odborně růst, s VŠ právního či ekonomického zaměření, která není při zkušenostech se zadáváním nebo kontrolou veřejných zakázek dle zákona o zadávání veřejných zakázek č. 134/2016 Sb. nutnou podmínkou, ideálně s praktickou zkušeností s administrací veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb.
Naučíte se řešení problematiky zadávání veřejných zakázek u jednoho z největších zadavatelů v ČR, získáte praxi v kontrole zadávacích řízení, budete se podílet na odpovědném veřejném zadávání. K tomu nabízíme příjemné pracovní prostředí, podporu při zaučení, work-life balance přístup a flexibilní pracovní dobu.

Náplň práce
• Kontrolní činnost v zadávání veřejných zakázek jednotlivých útvarů ŘSD v rámci celé ČR
• Poskytování metodické podpory při zadávání veřejných zakázek útvarům ŘSD
• Zodpovědnost za správnost postupů dle vnitřních směrnic ŘSD a zákona o zadávání veřejných zakázek
• Účast a metodická podpora na jednání hodnotících komisí
• Spolupráce na zpracování vzorových zadávacích dokumentací, protokolů apod.
• Samostatná administrace zadávacích řízení
• Další související činnosti v rámci Odboru veřejných zakázek

Pro tuto práci budete potřebovat
• Znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, příp. zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office – word, excel, ASPI)
• Komunikační dovednosti, dobrá znalost pravopisu a velmi dobré vyjadřovací schopnosti zejména v písemném projevu
• Schopnost spolupráce v rámci oddělení
• Pečlivost a ochotu učit se, vnímat v souvislostech, schopnost reagovat na změny
• Trestní bezúhonnost

Výhodou bude:
• VŠ vzdělání nejlépe právního či ekonomického zaměření (při bohatších zkušenostech se zadáváním nebo kontrolou veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb. není nutnou podmínkou)
• Praxe s administrací veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, příp. zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, vítanou výhodou
• Zkušenost se zpracováním rozhodnutí o vyloučení, opravných prostředků nebo stanovisek výhodou

Co nabízíme?
• Odborně zajímavou práci se širokým rozsahem činností ve vztahu k veřejným zakázkám (jeden ze dvou největších zadavatelů v ČR)
• Možnost dalšího odborného růstu včetně možnosti účastnit se externích školení
• Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, bezplatná jazyková výuka, benefitní karta Gallery Beta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže)
• Pružnou pracovní dobu, která umožní sladění pracovního a osobního života

Možný nástup
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou, možnost i zkráceného pracovního úvazku.

Platové podmínky
12. platová třída dle NV ČR č. 300/2019 Sb., příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe. K tomu nenárokové složky platu (osobní příplatek + motivační odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů).

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 19. 4. 2021 (do předmětu uveďte „Referent - zakázky“)

Pro další informace nás prosím kontaktujte
prace@rsd.cz, tel. 954 901 320

Upozornění
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Ředitelství silnic a dálnic ČR bude zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů mám právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.Ředitelství silnic a dálnic ČR

145 05 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227  


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace