Specialista náboru - brigáda formou home office (DPP) Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

min. SŠ/VŠ vzdělání
komunikativní, vyzrálá osobnost
odolnost vůči stresu
znalost práce na PC
praxe s náborem výhodou

Nabízíme

práce formou homeoffice (vhodné pro studenty, maminky na RD, .....)
smlouva DPP
k dispozici pracovní notebook, telefon
odpovídající platové ohodnocení
řádné zaškolení a následná pomoc zkušenější kolegyně/kolegy

Náplň práce

aktivní vyhledávání zájemců pro volné pozice, telefonická a e-mailová komunikace s nimi
inzerce na internetových portálech
zpracovávání kontaktů a vyhodnocování zájemců o zaměstnání podle zkušeností
registrace zájemců v interním systému společnosti
vysvětlování podmínek zaměstnání v jednotlivých společnostech (specifické)
pravidelný reporting

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Hana Fischerová   774 762 361