Zámečník - od 165,-Kč /hod + ubytování Bruntál

Plat: 23100 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Bruntál, Moravskoslezský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SOU vzdělání technického směru
- Praxi ve výrobní společnost
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Manuální zručnost a technické myšlení
- Samostatnost, spolehlivost a důraz na kvalitu

Nabízíme

- Pracovní smlouvu na plný úvazek
- Práci u prosperující a silné společnosti
- Nástupní mzda 165,-Kč /hod + příplatky dle ZP
- Měsíční čistá mzda od 23.100,- Kč při fondu prac.doby
- 20 dní dovolené
- Zajištěné a hrazené ubytování
- Možnost týdenní finanční zálohy
- Pravidelný kontakt s koordinátorem společnosti
- Závodní stravování

Náplň práce

Pro našeho významného klienta,výrobní společnost se zaměřením na kamenozpracovatelský průmysl ,příjmeme pracovníky na pozici : Zámečník

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Mecová   +420 724 065 854