Dělník - balič (práce s dřevěnými obaly) Brno

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- praxi min. 2 roky z obdobné pozice
- manuální zručnost a technické myšlení
- spolehlivost a zodpovědnost
- fyzickou zdatnost
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz sk. B do 3,5t
- zkušenosti s prací na formátovacích a dělících strojích

Výhodou:
- průkaz na VZV
- mostový jeřáb a vazačský průkaz

Nabízíme

- základní mzdu 22.500 Kč + níže uvedené
- 20% prémie
- stravenky ve výši 100Kč/směna - bez doplatku zaměstnance
- turnusová práce - práce je vykonávána mimo základnu Brna
- ubytování je přes týden na hotelu - placené zaměstnavatelem, vč. doby strávené na cestě + cestovné
- příplatky so + ne ve výši 50%
- výjezdy jsou v rámci ČR, zahraničí velmi výjimečně
- nejedná se o agenturní zaměstnávání, jedná se o nástup do kmene společnosti
- nástup ihned

Náplň práce

- ruční a mechanizované sbíjení a sestavování bednových souborů, vč. signování
- vázání bednových souborů
- manipulace s obaly, obalovými materiály a balenými výrobky
- provádění balicích prací v místě zakázky
- běžná údržba pracoviště a používaných nástrojů

Quanta Human Resources CZ s.r.o.

Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Máchová   +420777356248