Pracovníci/ce pro justáž relé Jindřichův Hradec/Hamr

Plat: 22000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jindřichův Hradec/Hamr, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* manuální zručnost
* ochota učit se
* spolehlivost, pracovitost, pečlivost
* práci v dvousměnném provozu (možnost ranní-odpolední, ranní-noční)

Nabízíme

* mzda 22.000,- - 26.000,- Kč čistého
* zajímavé mzdové ohodnocení
* zaškolení
* stravenkový paušál
* Unišeky
* bonus za práci bez absencí
* pravidelné roční navyšování mzdy
* věrnostní prémie za odpracované roky

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici PRACOVNÍK/CE PRO JUSTÁŽ RELÉ

Práce vhodná svým charakterem spíše pro ženy
Práce ve výrobě - nastavení parametrů výrobku
Práce dle pokynů nadřízeného
Dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Soňa Maršálková