Specialista depozitáře Praha

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Vyznáte se v oblasti bankovnictví a depozitářských služeb nebo jste odborník na cenné papíry? Máte ambice ucházet se v budoucnu o roli manažera? Připojte se k nám a zužitkujte své znalosti v oblasti kolektivního investování a bankovnictví.

Jaká bude Vaše náplň práce?

* Zajištění výkonu funkce depozitáře pro fondy penzijních a investičních společností v souladu s platnými zákony týkající se této problematiky - zejména pravidelné oceňování portfolia cenných papírů a samostatné nastavení/zpracování v automatizovaném systému depozitáře

* Kontrola výpočtu aktuální hodnoty podílového listu fondu kolektivního investování a účastnických jednotek

* Kontroly zákonných a statutových limitů klientů depozitáře apod.

Co od Vás očekáváme na této pozici?

* Znalost oblasti cenných papírů/depozitáře

* Základní orientaci v ekonomii a účetnictví (zejména účetních výkazech)

* Dobrou znalost MS Office, výhodou jsou zkušenosti se systémem pro oceňování cenných papírů  depozitáře či penzijní /investiční společnosti

* Znalost problematiky korporátních akcí výhodou

* Komunikativní znalost angličtiny

* Zkušenost s vedením projektu nebo koordinací týmu a touha rozvíjet se dál

* Strategické a analytické myšlení

CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?
* Zajímavou a pestrou pracovní náplň
* Coaching v rámci týmu
* Příležitost profesionálního a osobnostního rozvoje
* Víme, že po práci je třeba i odpočívat, a proto našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené a nebojíme se sick days a nabízíme i dny na regeneraci
* Budete mít možnost využít zvýhodněné produkty banky
* Slevy u firemních partnerů a 20 000+ bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, stravenky, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, sport, zdraví, relaxace, masáže, lázeňské pobyty)
* V UniCredit Bank podporujeme talentované kolegy při budování kariéry a vzdělávání, proto budeš mít možnost rozvoje na školeních, workshopech

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková