Specialista vymáhání a restrukturalizace úvěrů Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte povědomí o tom, co je to rozvaha, výsledovka nebo účetní výkaz? Tušíte, k čemu slouží obchodní rejstřík a co to znamená, když se firma dostane do insolvence? Umíte k tomu dobře anglicky?

V divizi Řízení rizik nabízíme skvělou příležitost začít kariéru v bankovnictví. Do týmu Vymáhání a restrukturalizace úvěrů hledáme novou kolegyni nebo kolegu – pracovní zkušenosti nejsou potřeba, důležité je ekonomické vzdělání a chuť se učit.

Umíme být flexibilní a vyjdeme Vám vstříc částečným úvazkem, pokud třeba ještě studujete nebo pečujete o rodinu.

NÁPLŇ PRÁCE:

   •  Firmy, které jsou našimi klienty, se někdy dostanou do potíží se splácením úvěru – Vy jim pomůžete najít řešení, který bude výhodné pro ně i pro Banku
   •  Budete pracovat samostatně, s podporou seniorních kolegů, kteří Vás vše naučí – na starosti budete mít řešení úvěrů v řádu nižších milionů korun
   •  Komunikovat budete s řediteli a vlastníky firem i s třetími stranami, jako jsou advokátní a realitní kanceláře
   •  Práce u nás je opravdu různorodá – čeká Vás i analytická práce s dokumenty jako jsou rozvaha, výsledovka nebo účetní výkazy

POŽADAVKY NA POZICI:

   •  VŠ ekonomického zaměření – práce je vhodná i pro studenty posledních ročníků
   •  Angličtina na komunikativní úrovni
   •  Zvládáte balíček MS Office na pokročilé úrovni
   •  Jste komunikativní a proklienští, ale zároveň umíte prosadit svůj názor
   •  Vše ostatní Vás naučíme (bakovní systémy, produkty, naše procesy)

NABÍZÍME:

   •  Kariérní růst našich zaměstnanců a zaměstnankyň je pro nás prioritou – s novými příležitosti oslovujeme jako první stávající kolegy a kolegyně
   •  Nebojíme se nabídnout flexibilitu ve formě zkráceného úvazku
   •  Základem jsou štědré firemní benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny na regeneraci, sick days, volno na den narozenin, kafeterie Benefit Plus, plně hrazené stravenky i zvýhodněné bankovní produkty)

V případě zájmu o toto pracovní místo zašlete prosím strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Freyova 945
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavlína Procházková