Pojdťe tvořit s námi! Hledáme operátory/ky do výroby! Kladno

Plat: 25358 - 27659 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kladno, Středočeský
Vloženo před 26 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* manuální zručnost

* spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

* stabilní zázemí a dlouhodobá spolupráce HPP

* odpovídající mzdové měsíční ohodnocení až 27 659 Kč

* možnost týdenních záloh 1 000 Kč

* možnost práce přesčas

* dotované stravování v závodní jídelně (cena jídla 17 Kč)

* zajištěna svozová doprava + možnost ubytování

Náplň práce

Společnost LEGO je jedním z předních světových výrobců herních kostek, které vykouzlí úsměv na tváři každému dítěti. A Vy máte možnost stát se toho součástí.

Náplň práce

* kompletace prvků LEGO

* balení a potisk stavebnic

* směny v 12 ti hodinovém provozu

* místo výkonu práce: Kladno

* nástup možný ihned

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Anna Kebrlová   +420 774 000 641